Select the search type
 
  • Site
  • Web
Search

Under 10 Group Games

Clooney Soccer School

Day

Time

Section

Venue

Team 1

Team 2

Referee

Tuesday

15:00

Section A

Leafair 1

Ballinamallard Utd

2 0

Derry & District Colts

Tuesday

15:00

Section A

Leafair 2

Kilmacrennan Celtic

7 0

Bertie Peacock YL

Tuesday

15:00

Section B

St Columbs Pk 1

Clooney Soccer School 0 1

Ballymoney United

Tuesday

15:00

Section B

St Columbs Pk 2

Sion Swifts FC

2 0

Maiden City Colts

Tuesday

16:00

Section C

Leafair 1

Trojans FC

0 4

Limavady United

Tuesday

16:00

Section C

Leafair 2

Finn Harps Colts

1 1

Carniny Youth

Tuesday

16:00

Section D

St Columbs Pk 1

Glencar FC

1 2

Tristar FC

Tuesday

16:00

Section D

St Columbs Pk 2

Maiden City Academy

3 1

St OIliver Plunkett Colts

Tuesday

17:00

Section E

Leafair 1

Buncrana Hearts

0

Derry & District YFA

Tuesday

17:00

Section E

Leafair 2

Coleraine FC

4 0

Oxford Sunnyside

Tuesday

17:00

Section F

St Columbs Pk 1

Moville Celtic FC

1 2

St OIliver Plunkett FC

Tuesday

17:00

Section F

St Columbs Pk 2

Culmore FC

0 2

Oxford United FC

Wednesday

13:00

Section A

St Columbs Pk 1

Derry & District Colts

0 0

Kilmacrennan Celtic

Wednesday

13:00

Section A

St Columbs Pk 2

Bertie Peacock YL

1 0

Ballinamallard Utd

Wednesday

13:00

Section B

Leafair 1

Ballymoney United

3 0

Sion Swifts FC

Wednesday

13:00

Section B

Leafair 2

Maiden City Colts

0 3

Clooney Soccer School

Wednesday

13:50

Section A

St Columbs Pk 1

Ballinamallard Utd

0 0

Kilmacrennan Celtic

Wednesday

13:50

Section A

St Columbs Pk 2

Derry & District Colts

1 0

Bertie Peacock YL

Wednesday

13:50

Section B

Leafair 1

Clooney Soccer School

0 6

Sion Swifts FC

Wednesday

13:50

Section B

Leafair 2

Ballymoney United

7 1

Maiden City Colts

Wednesday

14:45

Section C

St Columbs Pk 1

Limavady United

1 0

Finn Harps Colts

Wednesday

14:45

Section C

St Columbs Pk 2

Carniny Youth

4 0

Trojans FC

Wednesday

14:45

Section D

Leafair 1

Tristar FC

0 3

Maiden City Academy

Wednesday

14:45

Section D

Leafair 2

St OIliver Plunkett Colts

0 4

Glencar FC

Wednesday

15:35

Section C

St Columbs Pk 1

Trojans FC

0 4

Finn Harps Colts

Wednesday

15:35

Section C

St Columbs Pk 2

Limavady United

2 1

Carniny Youth

Wednesday

15:35

Section D

Leafair 1

Glencar FC

1 0

Maiden City Academy

Wednesday

15:35

Section D

Leafair 2

Tristar FC

1 1

St OIliver Plunkett Colts

Wednesday

16:30

Section E

Leafair 1

Derry & District YFA

4 0

Coleraine FC

Wednesday

16:30

Section E

Leafair 2

Oxford Sunnyside

3 0

Buncrana Hearts

Wednesday

16:30

Section F

St Columbs Pk 1

St OIliver Plunkett FC

2 0

Culmore FC

Wednesday

16:30

Section F

St Columbs Pk 2

Oxford United FC

1 0

Moville Celtic FC

Wednesday

17:20

Section E

Leafair 1

Buncrana Hearts

1 2

Coleraine FC

Wednesday

17:20

Section E

Leafair 2

Derry & District YFA

1 1

Oxford Sunnyside

Wednesday

17:20

Section F

St Columbs Pk 1

Moville Celtic FC

2 1

Culmore FC

Wednesday

17:20

Section F

St Columbs Pk 2

St OIliver Plunkett FC

0 0

Oxford United FC

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thursday

13:00

Cup QF1

St Columbs Pk 1

Ballymoney United

Oxford United FC

Thursday

13:00

Cup QF2

St Columbs Pk 2

St OIliver Plunkett FC

Glencar FC

Thursday

13:00

Plate QF 1

Leafair 1

Maiden City Academy

1 (2-1PEN) 

Derry & District Colts

Thursday

13:00

Plate QF 2

Leafair 2

Ballinamallard Utd

Finn Harps Colts

Thursday

14:00

Cup QF 3

St Columbs Pk 1

Limavady United

Sion Swifts FC

Thursday

14:00

Cup QF 4

St Columbs Pk 2

Derry & District YFA

Kilmacrennan Celtic

Thursday

14:00

Plate QF 3

Leafair 1

Coleraine FC

Tristar FC

Thursday

14:00

Plate QF 4

Leafair 2

Carniny Youth

Oxford Sunnyside

Thursday

15:00

Cup SF 1

St Columbs Pk 1

Ballymoney

2

       

St Oliver PLunkett

Thursday

15:00

Cup Playoff 1

St Columbs Pk 2

Oxford

1      Glencar      

Thursday

15:00

Plate SF 1

Leafair 1

           

Maiden city

 2

Finn Harps

Thursday

15:00

Plate Playoff 1

Leafair 2

           

Ballinamallard

 2

Derry & District Colts

Thursday

16:00

Cup SF 2

St Columbs Pk 1

LImavady

           

Kilmacrennan

Thursday

16:00

Cup Playoff 2

St Columbs Pk 2

Sion Swifts

           

D &D

Thursday

16:00

Plate SF 2

Leafair 1

           Coleraine

1 (5) 

1 (4) 

            Carniny

Thursday

16:00

Plate Playoff 2

Leafair 2

Tristar

1 (4) 

1 (5) 

Oxford Sunnyside

Thursday 

17:00

Rosebowl QF 1

St Columbs Pk 1

Moville Celtic FC

Maiden City Colts

Thursday

17:00

Rosebowl QF 2

St Columbs Pk 2

St OIliver Plunkett Colts

0p 

Culmore FC

Thursday 

17:00

Rosebowl QF 3

Leafair 1

Clooney Soccer School

Trojans FC

Thursday

17:00

Rosebowl QF 4

Leafair 2

Bertie Peacock YL

Buncrana Hearts

Thursday 

18:00

Rosebowl SF 1

St Columbs Pk 1

 Moville Celtic

St Oliver PLunkett Colts

Thursday

18:00

Rosebowl Playoff 1

St Columbs Pk 2

           

Maiden City Colts

 0

 2

           

Culmore

Thursday 

18:00

Rosebowl SF 2

Leafair 1

Bertie Peacocks

 0

           

Clooney

Thursday

18:00

Rosebowl Playoff 2

Leafair 2

           

Buncrana

3 (3) 

3 (2)

            Trojans

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

13:00

Rosebowl 7-8 Playoff

St Columbs Pk 1

 Trojans

 1

 0

Maiden City Colts 

Friday

13:00

Rosebowl 5-6 Playoff

St Columbs Pk 2

 Buncrana Hearts

 0

1

 Culmore FC

Friday 

13:45

Rosebowl 3-4 Playoff

St Columbs Pk 1

 Clooney Soccer School

 2

 St Oliver PLunkett Colts

Friday

13:45

Rosebowl Final

St Columbs Pk 2

 Moville Celtic

 Bertie Peacock YL

Friday

14:45

Plate 7-8 Playoff

 

 Derry & District

 1 (3)

1 (2) 

 Tristar

Friday

14:45

Plate 5-6 Playoff

 

 Ballinamallard

 Oxford Sunnyside

Friday

15:30

Plate 3-4 Playoff

 

 Finn Harps

 Coleraine

Friday

15:30

Cup 7-8 Playoff

 

 D&D Colts

2

 Oxford United

Friday

16:30

Cup 5-6 Playoff

 

 Glencar

1 (4)

1 (3) 

 Sion Swifts

Friday

16:30

Cup 3-4 Playoff

 

Limavady Utd 

 

 

 Ballymoney Utd

Friday

17:15

Plate Final

 

 Maiden City Academy

1 (5) 

 1 (6)

 Carniny

Friday

17:15

Cup FINAL

 

 St Oliver Plunkett

0 (9) 

0 (10) pen

 Kilmacrennan Celtic