Select the search type
 
  • Site
  • Web
Search

Group Games

 

Day

Time

Section

Venue

Team 1

 

 

Team 2

Referee

Tuesday

15:00

Section A

Vale Centre 1

Dungannon Utd FC

1    

Ballymoor FC

 

Tuesday

15:00

Section A

Vale Centre 2

Letterkenny Ballyraine

Limavady United

 

Tuesday

15:00

Section B

Vale Centre 3

Derry & District YFA

 6

 1

Inishowen YL

 

Tuesday

15:00

Section B

Vale Centre 4

Enniskillen Town Utd

Camlough Rovers

 

Tuesday

16:00

Section C

Vale Centre 1

Ballymoney United

NW Donegal YL

 

Tuesday

16:00

Section C

Vale Centre 2

Maiden City Academy

4     

Shankill Colts

 

Tuesday

16:00

Section D

Vale Centre 3

Hillsborough Boys

 1

St Oliver Plunkett

 

Tuesday

16:00

Section D

Vale Centre 4

Inishowen Colts

Oxford United FC

 

Tuesday

17:00

Section E

Vale Centre 1

Ballinamallard Utd

Bertie Peacock YL 

 

Tuesday

17:00

Section E

Vale Centre 2

Derry & District Colts

Bright Stars FC


Tuesday

17:00

Section F

Vale Centre 3

Hearts FC

Coleraine FC

 

Tuesday

17:00

Section F

Vale Centre 4

Culmore FC

Shankill Juniors

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wednesday

13:00

Section A

Vale Centre 1

Ballymoor FC

Letterkenny Ballyraine

 

Wednesday

13:00

Section A

Vale Centre 2

Limavady United

Dungannon Utd FC

 

Wednesday

13:00

Section B

Vale Centre 3

Inishowen YL

Enniskillen Town Utd

 

Wednesday

13:00

Section B

Vale Centre 4

Camlough Rovers

Derry & District YFA

 

Wednesday

13:50

Section A

Vale Centre 1

Dungannon Utd FC

 2

Letterkenny Ballyraine

 

Wednesday

13:50

Section A

Vale Centre 2

Ballymoor FC

Limavady United

 

Wednesday

13:50

Section B

Vale Centre 3

Derry & District YFA

Enniskillen Town Utd

 

Wednesday

13:50

Section B

Vale Centre 4

Inishowen YL

3

Camlough Rovers

 

Wednesday

14:45

Section C

Vale Centre 1

NW Donegal YL

Maiden City Academy

 

Wednesday

14:45

Section C

Vale Centre 2

Shankill Colts

Ballymoney United

 

Wednesday

14:45

Section D

Vale Centre 3

St Oliver Pliunkett]

Inishowen Colts

 

Wednesday

14:45

Section D

Vale Centre 4

Oxford United FC

Hillsborough Boys

 

Wednesday

15:35

Section C

Vale Centre 1

Ballymoney United

Maiden City Academy

 

Wednesday

15:35

Section C

Vale Centre 2

NW Donegal YL

Shankill Colts

 

Wednesday

15:35

Section D

Vale Centre 3

Hillsborough Boys

Inishowen Colts

 

Wednesday

15:35

Section D

Vale Centre 4

St Oliver Pliunkett]

Oxford United FC

 

Wednesday

16:30

Section E

Vale Centre 1

Bertie Peacock YL 

Derry & District Colts

 

Wednesday

16:30

Section E

Vale Centre 2

Bright Stars FC

 2

Ballinamallard Utd

 

Wednesday

16:30

Section F

Vale Centre 3

Coleraine FC

12 

Culmore FC

 

Wednesday

16:30

Section F

Vale Centre 4

Shankill Juniors

Hearts FC

 

Wednesday

17:20

Section E

Vale Centre 1

Ballinamallard Utd

Derry & District Colts

 

Wednesday

17:20

Section E

Vale Centre 2

Bertie Peacock YL 

Bright Stars FC

 

Wednesday

17:20

Section F

Vale Centre 3

Hearts FC

 18

Culmore FC

 

Wednesday

17:20

Section F

Vale Centre 4

Coleraine FC

Shankill Juniors

 

                 

 

 

Thursday

13:00

Cup QF1

Vale Centre 1

Coleraine FC

 2

Hillsborough Boys

Thursday

13:00

Cup QF2

Vale Centre 2

Dungannon Utd FC

Inishowen Colts

Thursday

13:00

Cup QF 3

Vale Centre 3

NW Donegal YL

Hearts FC

Thursday

13:00

Cup QF 4

Vale Centre 4

Derry & District YFA

5

 2

Derry & District Colts

Thursday

14:00

Cup SF 1

Vale Centre 1

Coleraine FC

2 (2p)

2 (3p)

Dungannon Utd FC

Thursday

14:00

Cup SF 2

Vale Centre 2

Hearts

Derry & District Yth

Thursday

14:00

Cup Playoff 1

Vale Centre 3

Hillsborough Boys           

   Inishowen Colts       

Thursday

14:00

Cup Playoff 2

Vale Centre 4

 NW Donegal 2     3       

Derry & District Colts

Thursday

15:00

Plate QF 1

Vale Centre 1

Enniskillen Town Utd

Limavady United

Thursday

15:00

Plate QF 2

Vale Centre 2

Maiden City Academy

Bertie Peacock YL 

Thursday

15:00

Plate QF 3

Vale Centre 3

Letterkenny Ballyraine

1 (3p) 

1 (2p) 

Oxford United FC

Thursday

15:00

Plate QF 4

Vale Centre 4

Ballinamallard Utd

 3

Inishowen YL

Thursday

16:00

Plate SF 1

Vale Centre 1

           

enniskillen

 4

2

Brtie peacock youth

Thursday

16:00

Plate SF 2

Vale Centre 2

           

Letterkenny Ballyraine

 Inishowen

Thursday

16:00

Plate Playoff 1

Vale Centre 3

LImavady

Maiden City

Thursday

16:00

Plate Playoff 2

Vale Centre 4

Oxford

Ballinamallard

Thursday 

17:00

Rosebowl QF 1

Vale Centre 1

Shankill Juniors

St Oliver Plunkett

Thursday

17:00

Rosebowl QF 2

Vale Centre 2

Ballymoor FC

 2

Bright Stars FC

Thursday 

17:00

Rosebowl QF 3

Vale Centre 3

Shankill Colts

Camlough Rovers

Thursday

17:00

Rosebowl QF 4

Vale Centre 4

Ballymoney United

Culmore FC

Thursday 

18:00

Rosebowl SF 1

Vale Centre 1

Shankill juniors

5

           

Ballymoor

Thursday

18:00

Rosebowl SF 2

Vale Centre 2

           

Camlough

3

Culmore

Thursday 

18:00

Rosebowl Playoff 1

Vale Centre 3

           

st oliver plunkett

1

Brightstars

Thursday

18:00

Rosebowl Playoff 2

Vale Centre 4

Shankill colts

6

Ballymoney

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

13:00

Rosebowl 7-8 Playoff

Vale Centre 1

st oliver plunkett 

3

shankill colts 

Friday

13:00

Rosebowl 5-6 Playoff

Vale Centre 2

 brightstars

6

 2

 ballymoney

Friday 

13:00

Rosebowl 3-4 Playoff

Vale Centre 3

 ballymoor

 culmore

Friday

13:00

Rosebowl Final

Vale Centre 4

 shankill juniors

 camlough

Friday

14:00

Plate 7-8 Playoff

Vale Centre 1

 maiden city

 oxford

Friday

14:00

Plate 5-6 Playoff

Vale Centre 2

 limavady

 ballinamallard

Friday

14:00

Plate 3-4 Playoff

Vale Centre 3

 bertie peacock

 letterkenny ballyraine

Friday

15:00

Cup 7-8 Playoff

Vale Centre 4

 hillsborough boys

 nw donegal

Friday

15:00

Cup 5-6 Playoff

Vale Centre 1

 inishowen colts

 d&d colts

Friday

15:00

Cup 3-4 Playoff

Vale Centre 2

 coleraine

 d&d yth

Friday

16:00

Plate Final

Vale Centre 3

 eniiskillen

1 (4) 

 1 (5)

 inishowe yth

Friday

 16:15

Cup FINAL

Vale Centre 4

 Hearts FC

2 (12) 

2 (13)

DUNGANNON UNITED YOUTH