Select the search type
 
  • Site
  • Web
Search

Group Games

 

Date

Time

Section

Venue

 

 

 

 

Tuesday

15:00

Section A

Prehen 1

Cavan Monaghan YL

3

0

Ballinamallard United FC

Tuesday

15:00

Section A

Eglinton

Limavady United FC

3

0

Donegal Town

Tuesday

15:00

Section B

Leafair

Derry & District Youth FA

3

4

NECSL

Tuesday

15:00

Section B

Strabane Melvin

Inishowen Youth League

2

0

Ballyraine Kilmacrennan

Tuesday

15:00

Section C

Clooney Pk West

Hearts FC

0

1

Newhill FC

Tuesday

15:00

Section C

Nelson Drive

Bertie Peacock YL

0

8

Donegal Schoolboys 

Tuesday

15:00

Section D

Newbuildings

Glentoran FC

4

3

Arklow Town FC

Tuesday

15:00

Section D

Dungiven

Maiden City Academy

1

2

Dungiven Celtic FC

Tuesday

15:00

Section E

Strabane Track

Finn Harps FC

4

0

Armagh City FC

Tuesday

15:00

Section E

Daisyfield

Lucan United

7

1

Coleraine FC

Tuesday

15:00

Section F

Killea

Ballymoor

6

2

Ballymoney United

Tuesday

15:00

Section F

St Columbs Pk 2

Shankill Youth

1

0

Derry & Dist Colts

 

 

 

 

 

 

 

 

Wednesday

15:00

Section A

St Columbs Pk 1

Ballinamallard United FC

Limavady United FC

Wednesday

15:00

Section A

Strabane Track

Donegal Town

Cavan Monaghan YL

Wednesday

15:00

Section B

Prehen 1

NECSL

Inishowen Youth League

Wednesday

15:00

Section B

Oakland

Ballyraine Kilmacrennan

Derry & District Youth FA

Wednesday

15:00

Section C

Vale Centre

Newhill FC

Bertie Peacock YL

Wednesday

15:00

Section C

Riverside

Donegal Schoolboys 

Hearts FC

Wednesday

17:00

Section D

St Columbs 2

Arklow Town FC

Maiden City Academy

Wednesday

17:15

Section D

Dungiven

Dungiven Celtic FC

Glentoran FC

Wednesday

15:00

Section E

St Columbs Pk 1

Armagh City FC

Lucan United

Wednesday

15:00

Section E

Strabane Melvin

Coleraine FC

Finn Harps FC

Wednesday

15:00

Section F

Newbuildings

Ballymoney United

Shankill Youth

Wednesday

15:00

Section F

Lisnagelvin 2

Derry & Dist Colts

Ballymoor

 

 

 

 

 

 

 

 

Thursday

15:00

Section A

Vale Centre

Cavan Monaghan YL

Limavady United FC

Thursday

15:00

Section A

Strathfoyle

Ballinamallard United FC

 1

Donegal Town

Thursday

15:00

Section B

Oakland

Derry & District Youth FA

Inishowen Youth League

Thursday

15:00

Section B

Lisnagelvin 1

NECSL

Ballyraine Kilmacrennan

Thursday

15:00

Section C

Newbuildings

Hearts FC

Bertie Peacock YL

Thursday

15:00

Section C

Strabane Melvin

Newhill FC

1

Donegal Schoolboys 

Thursday

15:00

Section D

Nelson Drive

Glentoran FC

1

Maiden City Academy

Thursday

15:00

Section D

Dungiven

Arklow Town FC

Dungiven Celtic FC

Thursday

15:00

Section E

Daisyfield

Finn Harps FC

 0

Lucan United

Thursday

15:00

Section E

Eglinton

Armagh City FC

 2

Coleraine FC

Thursday

15:00

Section F

Clooney Pk West

Ballymoor

Shankill Youth

Thursday

15:00

Section F

Lisnagelvin 2

Ballymoney United

Derry & Dist Colts




 

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

11:00

Cup QF

Oakland

NECSL

 0

Arklow Town FC

Friday

11:00

Cup QF

Strabane Track

Glentoran FC

Finn Harps FC

Friday

11:00

Cup QF

Nelson Drive

Ballymoor

Hearts FC

Friday

11:00

Cup QF

Leafair

Limavady United FC

Lucan United

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

15:00

Plate SF

Leafair

Newhill FC

2 (3 pen) 

2 (4pen)

Cavan Monaghan YL

Friday

15:00

Plate SF

Eglinton

Derry & District Youth FA

Shankill Youth

Friday

15:00

Rosebowl SF

Lisnagelvin 2

Donegal Schoolboys 

1 (5p) 

1 (4p) 

Dungiven Celtic FC

Friday

15:00

Rosebowl SF

Nelson Drive

Derry & Dist Colts

 1

Inishowen Youth League

Friday

15:00

Shield SF

Clooney Park West

Donegal Town

Armagh City FC

Friday

15:00

Shield SF

Daisyfield

Coleraine FC

Ballinamallard United FC

Friday

15:00

Vase SF

Lisnagelvin 1

Ballyraine Kilmacrennan

Bertie Peacock YL

Friday

15:00

Vase SF

Prehen 1

Maiden City Academy

1 (4p) 

 1 (3p)

Ballymoney United

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

17:00

Cup Playoff SF

Prehen 1

 Arklow Town

 1

Lucan Utd 

Friday

17:00

Cup Playoff SF

St Columbs Pk 1

Finn Harps 

Ballmoor 

Friday

19:00

Cup SF

Nelson Drive

Hearts 

Glentoran 

Friday

19:00

Cup SF

Templemore Swilly

NECSL 

0 (4p) 

0 (3p) 

Limavady 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saturday

11:15

Cup 3-4

Vale Centre

 

 

 

 

Saturday

11:15

Cup 5-6

Oakland

 

 

 

 

Saturday

11:15

Cup 7-8

St Columbs Pk 1

 

 

 

 

Saturday

10:00

Plate 3-4

Nelson Drive

 

 

 

 

Saturday

10:00

Rosebowl Final

Oakland

 

 

 

 

Saturday

10:00

Rosebowl 3-4

Vale Centre

 

 

 

 

Saturday

10:00

Shield FInal

Prehen 1

 

 

 

 

Saturday

10:00

Shield 3-4

Prehen 2

 

 

 

 

Saturday

10:00

Vase Final

St Columbs Pk 1

 

 

 

 

Saturday

10:00

Vase 3-4

St Columbs Pk 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saturday

14.30

Plate Final

Brandywell Showgrounds

 

 

 

 

Saturday

14.45

Cup Final

Brandywell Stadium