Select the search type
 
  • Site
  • Web
Search

Group Games

 

Date

Time

Section

Venue

 

 

 

 

Monday

17:00

Section A

Templemore Central

Limavady United

3

0

Inishowen Youth League

Monday

17:00

Section A

Strabane Track

Dergview FC

0

4

Donegal Schoolboys

Monday

17:00

Section B

Killea

Institute FC

3

1

Bertie Peacock Yth Lge

Monday

17:00

Section B

Burndennet

Enniskillen Town United

3

1

Stranocum FC

Monday

17:00

Section C

Oakland

Derry & District Youth FA

4

0

Stonebridge FC

Monday

17:00

Section C

Vale Centre

Ballymoney United FC

0

3

Maiden City Academy

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuesday

17:00

Section A

Strabane Melvin

Inishowen Youth League

3

1

Dergview FC

Tuesday

17:00

Section A

Vale Centre

Donegal Schoolboys

3

0

Limavady United

Tuesday

17:00

Section B

Newbuildings

Bertie Peacock Yth Lge

3

1

Enniskillen Town United

Tuesday

17:00

Section B

Lisnagelvin 1

Stranocum FC

0

0

Institute FC

Tuesday

17:00

Section C

Killea

Stonebridge FC

2

1

Ballymoney United FC

Tuesday

17:00

Section C

St Columbs Pk 2

Maiden City Academy

2

2

Derry & District Youth FA

 

 

 

 

 

 

 

 

Wednesday

17:00

Section A

Clooney Pk West

Limavady United

8

0

Dergview FC

Wednesday

17:00

Section A

Killea

Inishowen Youth League

0

1

Donegal Schoolboys

Wednesday

17:00

Section B

Strabane Track

Institute FC

3

0

Enniskillen Town United

Wednesday

17:00

Section B

Prehen 2

Bertie Peacock Yth Lge

3

0

Stranocum FC

Wednesday

17:00

Section C

Wilton Park

Derry & District Youth FA

3

0

Ballymoney United FC

Wednesday

17:00

Section C

Newbuildings

Stonebridge FC

1

2

Maiden City Academy


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thursday

19:00

Cup SF

Newbuildings

Donegal Schoolboys

Maiden City Academy

Thursday

19:00

Cup SF

Oakland

Derry & District Youth FA

Institute FC

Thursday

15:00

Plate SF

Prehen 1

Limavady United

Enniskillen Town United

Thursday

15:00

Plate SF

St Columbs Pk 1

Bertie Peacock Yth Lge

Inishowen Youth League

Thursday

15:00

Rosebowl SF

Strabane Track

Stonebridge FC

1 (1p)

1 (3p)

Dergview FC

Thursday

15:00

Rosebowl SF

Templemore Central

Stranocum FC

Ballymoney United FC

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

18:00

Cup Final

Riverside Stadium

D & D Yth

Donegal School Ac 

Friday

17:00

Cup 3rd - 4th

Burndennet

INstitute 

Maiden City Ac 

Friday

19:00

Plate FInal

Newbuildings

Limavady Utd 

 2 (5)

2 (6) 

 Bertie Peacock

Friday

17:00

Plate 3rd - 4th

Clooney Park West

Enniskillen

Inishowen 

Friday

19:00

Rosebowl Final

Killea

Dergview 

 1

Stranocum 

Friday

17:00

Rosebowl 3/4

Strathfoyle

Stonebridge 

 2

Ballymoney Utd