Select the search type
 
  • Site
  • Web
Search

Group Games

Day

Time

Section

Venue

Team 1



Team 2

Tuesday

17:00

Section A

Templemore Swilly

Derry & District Youth FA

          
2
1

Newhill FC

Tuesday

17:00

Section A

Burndennet

NFC Kesh AFC

0
5

Tristar

Tuesday

17:00

Section B

Brandywell Showgrounds

Celtic FC


0
2

Maiden City Academy

Tuesday

17:00

Section B

Daisyfield

Coleraine FC


0

4

Donegal Schoolboys Academy

Tuesday

17:00

Section C

Strabane Track

Bohemians FC


1
1

Foyle Harps FC

Tuesday

17:00

Section C

Dungiven

Ballymoney United FC

1
           
2

Dungiven Celtic FC

Tuesday

17:00

Section D

Strathfoyle

Kilmarknock FC

5
1

Ballinamallard United FC

Tuesday

17:00

Section D

Riverside

Institute FC

1
1

Dungoyne FC

Tuesday

17:00

Section E

Wilton Park

Hearts FC

3
0

Oxford United

Tuesday

17:00

Section E

Clooney Pk West

Lucan United

3
0

Shankill Juniors

Tuesday

17:00

Section F

Prehen 2

Arklow Town FC

0
2

St Oliver Plunkett FC

Tuesday

17:00

Section F

Moville

Inishowen Youth League

2

0

Armagh City









Wednesday

17:00

Section A

Lisnagelvin 2

Newhill FC


3
0

NFC Kesh AFC

Wednesday

17:00

Section A

Brandywell Showgrounds

Tristar

3
1

Derry & District Youth FA

Wednesday

17:00

Section B

Vale Centre

Maiden City Academy

3
0

Coleraine FC

Wednesday

17:00

Section B

Ardmore

Donegal Schoolboys Academy

0

2

Celtic FC

Wednesday

19:00

Section C

Prehen 1

Foyle Harps FC


5

0

Ballymoney United FC

 

Thursday

17:00

Section A

Leafair

Derry & District Youth FA

9

0

NFC Kesh AFC

Thursday

17:00

Section A

Prehen 1

Newhill FC

1

1

Tristar

Thursday

17:00

Section B

Brandywell Showgrounds

Celtic FC

11

0

Coleraine FC

Thursday

17:00

Section B

Vale Centre

Maiden City Academy

1

3

Donegal Schoolboys 

Thursday

17:00

Section C

Lisnagelvin 1

Bohemians FC

3

0

Ballymoney United FC

Thursday

17:00

Section C

Dungiven

Foyle Harps FC

1

0

Dungiven Celtic FC

Thursday

17:00

Section D

Riverside Stadium

Kilmarknock FC

3

0

Institute FC

Thursday

17:00

Section D

St Columbs Pk 1

Ballinamallard United FC

1

3

Dungoyne FC

Thursday

17:00

Section E

Killea

Hearts FC

2

1

Lucan United

Thursday

17:00

Section E

St Columbs Pk 2

Oxford United

2

0

Shankill Juniors

Thursday

17:00

Section F

Moville

Arklow Town FC

0

2

Inishowen Youth Lge

Thursday

17:00

Section F

Strathfoyle

St Oliver Plunkett FC

2

0

Armagh CIty FC

 


Friday

11:00

Cup QF

Brandywell Showgrounds

Kilmarknock FC

0 (6) 0 (7)

St Oliver Plunkett FC

Friday

11:00

Cup QF

Prehen 1

Hearts FC

            4             o

Bohemians FC

Friday

11:00

Cup QF

Strabane Melvin

Tristar

            1             2

Donegal Schoolboys 

Friday

11:00

Cup QF

Strathfoyle

Foyle Harps FC

1 3

Inishowen Youth Lge

Friday

15:00

Plate SF

Ardmore

Derry & District Youth FA

1 (1pen) 1 (3pen)

Dungoyne FC

Friday

15:00

Plate SF

St Columbs Pk 1

Maiden City Academy

2 1

Lucan United

Friday

15:00

Rosebowl SF

Oakland

Celtic FC

4 0

Dungiven Celtic FC

Friday

15:00

Rosebowl SF

Strabane Track

Newhill FC

0 2

Arklow Town FC

Friday

15:00

Shield SF

Strabane Melvin

Oxford United

2 0

Ballinamallard United F

Friday

15:00

Shield SF

Templemore Swilly

Institute FC

3 0

Armagh City

Friday

15:00

Vase SF

Vale Centre

Ballymoney United FC

6 1

Coleraine FC

Friday

15:00

Vase SF

St Columbs Pk 1

Shankill Juniors

1 (7pen) 1 (8pen)

NFC Kesh AFC

Friday

17:00

Cup Playoff SF

Leafair

Kilmarnock 3 1 Foyle Harps

Friday

17:00

Cup Playoff SF

St Columbs Pk 2

         Tristar 0 1 Bohemians

Friday

19:00

Cup SF

Oakland

Hearts 3 0 Donegal Schoolboys

Friday

19:00

Cup SF

Wilton Park

St Oliver Plunkett 0 (5) 0 (4) Inishowen Yth League

Saturday

11:15

Cup 3-4

Templemore Swilly

Saturday

11:15

Cup 5-6

Templemore Central

Saturday

11:15

Cup 7-8

St Columbs Pk 2

Saturday

10:00

Plate 3-4

Leafair

Saturday

10:00

Rosebowl Final

Ardmore

Saturday

10:00

Rosebowl 3-4

Daisyfield

Saturday

10:00

Shield FInal

Lisnagelvin 1

Saturday

10:00

Shield 3-4

Lisnagelvin 2

Saturday

10:00

Vase Final

Templemore Swilly

Saturday

10:00

Vase 3-4

Templemore Central

Saturday

13:15

Plate Final

Brandywell Showgrounds

Saturday

13:30

Cup Final

Brandywell Stadium