Select the search type
 
  • Site
  • Web
Search

Group Games

Day

Time

Section

Venue

Team 1

Team 2

Monday

17:00

Section A

Lisngelvin 1

Lucan United

3 0

Enniskillen Town United

Monday

17:00

Section A

Wilton Park

Top of the Hill Celtic

2 4

Draperstown Celtic FC

Monday

17:00

Section B

St Columbs Pk 1

Glentoran FC

0 0

Ballymena North End

Monday

17:00

Section B

Ardmore

St Johnstone FC

0 0

Oxford United

Monday

17:00

Section C

Brandywell Showgrounds

Inishowen Youth League

0 2

Trojans FC

Monday

17:00

Section C

Strathfoyle

Ballymoney United FC

0 2

Mount Merrion UCD

Monday

19:00

Section D

Templemore Swilly

ANB Soccer

0 7

Donegal Schoolboys

Monday

19:00

Section D

Vale Centre

Limavady United FC

2 2

Crumlin Colts

Tuesday

15:00

Section A

Lisnagelvin 2

Enniskillen Town United

0 3

Top of the Hill Celtic

Tuesday

15:00

Section A

Riverside

Draperstown Celtic FC

4 0

Lucan United

Tuesday

15:00

Section B

Vale Centre

Ballymena North End

0 6

St Johnstone FC

Tuesday

15:00

Section B

St Columbs Pk 1

Oxford United

0 0

Glentoran FC

Tuesday

15:00

Section C

Oakland

Trojans FC

2 0

Ballymoney United FC

Tuesday

15:00

Section C

Templemore Central

Mount Merrion UCD

0 0

Inishowen Youth League

Tuesday

17:00

Section D

Templemore Central

Donegal Schoolboys

4 0

Limavady United FC

Tuesday

17:00

Section D

Ardmore

Crumlin Colts

4 1

ANB Soccer

Wednesday

15:00

Section A

Clooney Pk West

Lucan United

0 0

Top of the Hill Celtic

Wednesday

15:00

Section A

Strathfoyle

Enniskillen Town United

0 5

Draperstown Celtic FC

Wednesday

15:00

Section B

Nelson Drive

Glentoran FC

0 1

St Johnstone FC

Wednesday

15:00

Section B

Templemore Swilly

Ballymena North End

2 2

Oxford United

Wednesday

15:00

Section C

Moville

Inishowen Youth League

3 0

Ballymoney United FC

Wednesday

15:00

Section C

Templemore Central

Trojans FC

1 1

Mount Merrion UCD

Wednesday

15:00

Section D

Leafair

ANB Soccer

1 2

Limavady United FC

Wednesday

15:00

Section D

Daisyfield

Donegal Schoolboys

1 1

Crumlin Colts

 

Date

Time

Section

Venue

 

 

 

 

Thursday

19:00

Cup SF

Templemore Swilly

Draperstown Celtic FC

2

Trojans FC

Thursday

19:00

Cup SF

Wilton Park

Donegal Schoolboys

St Johnstone FC

Thursday

19:00

Plate SF

Vale Centre

Crumlin Colts

Oxford United

Thursday

19:00

Plate SF

Strabane Melvin

Mount Merrion UCD

Top of the Hill Celtic

Thursday

19:00

Rosebowl SF

Moville

Inishowen Youth League

Glentoran FC

Thursday

19:00

Rosebowl SF

St Columbs 2

Lucan United

0 (3p) 

0 (5) 

Limavady United FC

Thursday

19:00

Shield SF

Eglinton

Ballymena North End

Enniskillen Town United

Thursday

19:00

Shield SF

Leafair

Ballymoney United FC

ANB Soccer

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

19:30

Cup Final

Riverside Stadium

 Donegal Schools

 2

Draperstown Celtic

Friday

17:00

Cup 3rd - 4th

Templemore Central

St JOhnstone 

 5

 Trojans

Friday

19:00

Plate FInal

Burndennet

MOunt Merrion 

0 (4) 

)0 (5) 

Crumlin Colts

Friday

17:00

Plate 3rd - 4th

Vale Centre

Top of HIll Celtic 

2 (7) 

2 (6) 

Oxford Utd

Friday

19:00

Rosebowl Final

Strabane Melvin

LImavady

0 (4) 

0 (5)

Glentoran

Friday

17:00

Rosebowl 3/4

Lisnagelvin 1

Lucan Utd

 3

0

INishowen Yth

Friday

17:00

Shield Final

Strabane Track

Ballymena

ANB Soccer

Friday

17:00

Shield 3rd - 4th

Daisyfield

 Enniskillen

 1

 2

Ballmoney