Select the search type
 
  • Site
  • Web
Search

Group Games

 

Day

Time

Section

Venue

Team 1

 

 

Team 2

Tuesday

19:00

Section A

Eglinton

Donegal Schoolboys Academy

 1

NECSL

Tuesday

19:00

Section A

St COlumbs Pk 2

Crewe United FC

Limavady United FC

Tuesday

19:00

Section B

St Columbs Pk 1

Strabane Athletic

Glentoran FC

Tuesday

19:00

Section B

Leafair

Gweedore United FC

Derry & District Youth FA

Tuesday

19:00

Section C

Dungiven

Hull City FC

Mid Ulster Football Association

Tuesday

19:00

Section C

Lisnagelvin 2

Grosvenor Youth

 0

Sion Swifts

Tuesday

19:00

Section D

Prehen 1

Everton America

St Oliver Plunkett FC

Tuesday

19:00

Section D

Prehen 2

Coleraine FC

Hillsborough Boys FC

Tuesday

19:00

Section E

Moville

Ashgrove Juniors FC

Inishowen Youth League

Tuesday

19:00

Section E

Nelson Drive

Liverpool De La Salle

Shankill Juniors

 

 

 

 

 

 

 

 

Wednesday

17:00

Section A

Burndennet

NECSL

 6

Crewe United FC

Wednesday

19:00

Section A

Strabane Track

Limavady United FC

Donegal Schoolboys Academy

Wednesday

19:00

Section B

Nelson Drive

Glentoran FC

Gweedore United FC

Wednesday

19:00

Section B

Wilton Park

Derry & District Youth FA

Strabane Athletic

Wednesday

19:00

Section C

Lisnagelvin 2

Mid Ulster Football Association

0

Grosvenor Youth

Wednesday

19:00

Section C

Oakland

Sion Swifts

Hull City FC

Wednesday

19:00

Section D

Strathfoyle

St Oliver Plunkett FC

Coleraine FC

Wednesday

19:00

Section D

Vale Centre

Hillsborough Boys FC

Everton America

Wednesday

17:00

Section E

Moville

Inishowen Youth League

Liverpool De La Salle

Wednesday

19:00

Section E

Prehen 2

Shankill Juniors

Ashgrove Juniors FC

 

 

 

 

 

 

 

 

Thursday

15:00

Section A

Templemore Swilly

Donegal Schoolboys Academy

Crewe United FC

Thursday

15:00

Section A

Leafair

NECSL

Limavady United FC

Thursday

17:00

Section B

Strabane Track

Strabane Athletic

Gweedore United FC

Thursday

17:00

Section B

Wilton Park

Glentoran FC

Derry & District Youth FA

Thursday

17:00

Section C

Ardmore

Hull City FC

Grosvenor Youth

Thursday

17:00

Section C

Burndennet

Mid Ulster Football Association

Sion Swifts

Thursday

17:00

Section D

Templemore Swilly

Everton America

Coleraine FC

Thursday

17:00

Section D

Daisyfield

St Oliver Plunkett FC

Hillsborough Boys FC

Thursday

17:00

Section E

Templemore Central

Ashgrove Juniors FC

Liverpool De La Salle

Thursday

17:00

Section E

Clooney Park West

Inishowen Youth League

1

Shankill Juniors

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

11:00

Cup QF

Templemore Central

Hull City FC

3 (1) 

3 (4) 

Hillsborough Boys

Friday

11:00

Cup QF

Templemore Swilly

Derry & District Yth FA

Grosvenor Youth

Friday

11:00

Cup QF

Ardmore

Everton America

Donegal Schoolboys

Friday

11:00

Cup QF

Eglinton

Inishowen Yth Lge

2 (5) 

2 (3) 

Limavady United FC

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

15:00

Plate SF

Moville

Strabane Athletic

0 (4p) 

 0 (3p)

Shankill Juniors

Friday

15:00

Plate SF

Prehen 2

Liverpool De La Salle

Glentoran

Friday

17:00

Rosebowl SF

Brandywell Showgrounds

NECSL

Sion Swifts

Friday

17:00

Rosebowl SF

Wilton Park

Mid Ulster FA

Coleraine FC

Friday

17:00

Shield SF

Moville

St Oliver Plunkett FC

 1

Crewe United FC

Friday

17:00

Shield SF

Lisnagelvin 2

Ashgrove Juniors FC

Gweedore United FC

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

17:00

Playoff SF

Prehen 2

Hull City

 

pen 

Limavady Utd 

Friday

17:00

Playoff SF

Eglinton

Grosvenor Yth 

Donegal Schoolboys 

Friday

19:00

Cup SF

Brandywell Showgrounds

D&D 

3

Everton America 

Friday

19:00

Cup SF

          St Columbs

Hillsborough Boys

Inishowen Yth Lge 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saturday

11:15

Cup 3-4

Ardmore

 

 

 

 

Saturday

11:15

Cup 5-6

Leafair

 

 

 

 

Saturday

11:15

Cup 7-8

Lisnagelvin 2

 

 

 

 

Saturday

11:15

Plate 3-4

Lisnagelvin 1

 

 

 

 

Saturday

11:15

Rosebowl Final

Nelson Drive

 

 

 

 

Saturday

11:15

Rosebowl 3-4

Daisyfield

 

 

 

 

Saturday

11:15

Shield FInal

Prehen 1

 

 

 

 

Saturday

11:15

Shield 3-4

Prehen 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Saturday

12:00

Plate Final

Brandywell Showgrounds

 

 

 

 

Saturday

12:15

Cup Final

Brandywell Stadium