Select the search type
 
  • Site
  • Web
Search

Group Games

Day

Time

Section

Venue

Team 1

Team 2

Monday

19:00

Section A

Brandywell Showgrounds

Derry City FC

4 2

Sport & Leisure FC

Monday

19:00

Section A

Melvin, Strabane

Ballinamallard United

1 1

Inishowen Youth League

Monday

19:00

Section B

Oakland

Fanad United

1 3

Ballymoor FC

Monday

19:00

Section B

Killea

Hillsborough Boys FC

0 4

Finn Harps FC

Monday

19:00

Section C

Ardmore

Dergview FC

1 1

HIbernian FC

Monday

19:00

Section C

Eglinton

Crewe United

0 0

Arklow Town FC

Monday

19:00

Section D

Burndennet

B-Moor Academy

2 1

Strabane Athletic

Monday

19:00

Section D

Wilton Park

Ballymena United FC

1 0

Letterkenny Rovers FC

Tuesday

19:00

Section A

Strabane Track

Sport & Leisure FC

1 2

Ballinamallard United

Tuesday

19:00

Section A

Wilton Park

Inishowen Youth League

1 3

Derry City FC

Tuesday

19:00

Section B

Brandywell Showgrounds

Ballymoor FC

6 0

Hillsborough Boys FC

Tuesday

19:00

Section B

Oakland

Finn Harps FC

1 1

Fanad United

Tuesday

19:00

Section C

Ardmore

HIbernian FC

3 0

Crewe United

Tuesday

19:00

Section C

Burndennet

Arklow Town FC

1 1

Dergview FC

Tuesday

19:00

Section D

Strabane Melvin

Strabane Athletic

            2 4

Ballymena United FC

Tuesday

19:00

Section D

Vale Centre

Letterkenny Rovers FC

2 3

B-Moor Academy

Wednesday

19:00

Section A

Ardmore

Derry City FC

2 0

Ballinamallard United

Wednesday

19:00

Section A

Moville

Sport & Leisure FC

0 8

Inishowen Youth League

Wednesday

19:00

Section B

Templemore Central

Fanad United

5 0

Hillsborough Boys FC

Wednesday

19:00

Section B

Burndennet

Ballymoor FC

1 2

Finn Harps FC

Wednesday

19:00

Section C

Strabane Melvin

Dergview FC

1 0

Crewe United

Wednesday

19:00

Section C

Brandywell Showgrounds

HIbernian FC

4 0

Arklow Town FC

Wednesday

19:00

Section D

Templemore Swilly

B-Moor Academy

1 1

Ballymena United FC

Wednesday

19:00

Section D

Killea

Strabane Athletic

0 1

Letterkenny Rovers FC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thursday

19:00

Cup SF

Ardmore

Derry City FC

Ballymena United FC

Thursday

19:00

Cup SF

Brandywell Showgrounds

HIbernian FC

Finn Harps FC

Thursday

19:00

Plate SF

Dungiven

B-Moor Academy

Inishowen Yth League

Thursday

19:00

Plate SF

Killea

Ballymoor FC

Dergview FC

Thursday

19:00

Rosebowl SF

Lisnagelvin 2

Fanad United

Arklow Town FC

Thursday

19:00

Rosebowl SF

Burndennet

Ballinamallard United

Letterkenny Rovers FC

Thursday

19:00

Shield SF

Nelson Drive

Crewe United

0 (2) 

0 (3) 

Hillsborough Boys FC

Thursday

19:00

Shield SF

Prehen 2

Strabane Athletic

Sport & Leisure FC

 

 

 

 

 

 

 

 

Friday

19:00

Cup Final

Ardmore

Ballymena 

 0

Hibernian 

Friday

19:00

Cup 3rd - 4th

Strathfoyle

 Derry City

0 (4) 

0 (3) 

 Finn Harps

Friday

19:00

Plate FInal

Vale Centre

 Inishowen

 Dergview

Friday

19:00

Plate 3rd - 4th

St Columbs Pk 2

 Ballymoor Ac

 Ballymoor Colts

Friday

19:00

Rosebowl Final

Strabane Track

 Arklow Town

 Letterkenny Rovers

Friday

19:00

Rosebowl 3/4

Prehen 2

 Fanad

1 (5) 

1 (4) 

 Ballinamallard

Friday

19:00

Shield FInal

Lisnagelvin 2

 Strabane Ath

 Hillsborough Boys

Friday

19:00

Shield 3rd -4th

Lisnagelvin 1

 Sport & Leisure

 Crewe Utd